Czy możemy samodzielnie zaprojektować nasze plakaty wielkoformatowe?

Unrecognizable woman making copies in office

Wielu jest klientów z jasno określonym celem i projektem gotowym do druku. Oczywiście taka determinacja i kompleksowość działania jest godna podziwu, ale wiedzieć trzeba, że większość firm drukujących materiały reklamowe oferuje zwykle pomoc grafika, który doskonale poradzi sobie za zaprojektowaniem efektownego plakatu według wytycznych klienta.

Plakaty wielkoformatowe muszą być dobre.

Cena pomocy grafika

Oczywiście taka usługa nie jest oferowana za darmo, chyba że w firmie w danej chwili zaistniała w tym zakresie promocja. Z reguły jednak pomoc grafika oferowana jest oczywiście odpłatnie i należy się z tym liczyć. Profesjonalne, ale darmowe zaprojektowanie naszego plakatu bądź jakiejkolwiek innej formy reklamy powinno wzbudzić nasze wątpliwości i otrzeźwić naszą czujność, która zapewne chciałaby się skusić na niskie koszty uzyskania wymarzonego plakatu. Warto pomyśleć, jaką jakość zaoferuje nam grafik, skoro robi to za darmo?

Plakaty wielkoformatowe – akceptacja projektu i druk

Jeżeli zdecydowaliśmy się na pomoc grafika i projekt nam się spodobał, to nie pozostaje nic innego, jak go zaakceptować i dać firmie zielone światło dla druku. Takie plakaty możemy zamawiać zwykle już od jednej sztuki ze względu na bardzo mocne spersonalizowanie produktu. Druk takiego plakatu możliwy jest w dowolnym rozmiarze wybranym przez klienta. Zwykle jedynie musi się zamknąć w szerokości do 1,5 m.
Doskonałej jakości plakaty wcale nie muszą mieć długiego czasu realizacji. Zwykle jest on umawiany indywidualnie i nie należy się spodziewać cudów, jednakże czekanie na coś takiego miesiąc może się okazać odrobinę podejrzane.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*