Intymny wygląd również jest ważny?

Chirurgia plastyczna niejedno ma oblicze. Zauważmy, że coraz częściej interesujemy się naszym wyglądem nie tylko w kontekście zdrowotnym, ale również w sferze zwykłej ludzkiej atrakcyjności. Dlatego coraz częściej odwiedzamy najróżniejsze gabinety kosmetyczne lub chirurgów plastycznych. Popularne zabiegi to, chociażby liposukcja, a więc odsysanie tłuszczu, ale także powiększanie piersi. Niemniej ważną zmianą może być plastyka nosa albo korekta wyglądu uszu. Bardzo ważną sferą także w naszym życiu będzie erotyczna i tu może przydać się niejednokrotnie korekta warg sromowych. Zabiegi te są absolutnie bezpieczne, bo wykonywane przez doświadczonych lekarzy.

Kto korzysta z chirurgii plastycznej?

Okazuje się też, że nie tylko i wyłącznie młode osoby starają się zmienić swój wygląd. Coraz częściej do chirurgów plastycznych przychodzą kobiety w średnim wieku lub nawet emerytki. Nie ma tutaj żadnych przeciwwskazań, jeżeli wcześniej zostały wykonane wszystkie najważniejsze badania medyczne. Czasami takie zabiegi może również zalecić psycholog lub seksuolog, który po odbyciu wcześniejszej rozmowy z pacjentką stwierdza, że nie jest ona zadowolona ze swojego wyglądu, co zresztą może być całkiem racjonalnie motywowane. Jednym z popularniejszych zabiegów jest właśnie korekta warg sromowych, gdy są one asymetryczne lub zbyt długie. Wcześniej potrzebna jest jednak morfologia z rozmazem, a także układ krzepnięcia. Więcej informacji na https://www.lineacorporis.pl/operacje-intymne-zmniejszenie-warg-sromowych/pelna-informacja-o-zabiegu

Jak wykonywana jest korekta warg sromowych?

Dobrą wiadomością dla pacjentek jest to, że zabiegi takie są wykonywane w zasadzie błyskawicznie. Zabieg trwa mniej więcej 45 minut, a rodzaj znieczulenia tu stosowanego to ogólne lub miejscowe. Nie należy też się oczywiście nastawiać na jakiś długi pobyt w klinice. Pacjentki mogą opuścić punkt medyczny już 3 godziny po zakończeniu zabiegu. Po zabiegu oczywiście mogą występować obrzęki różnego stopnia, a także niewielkie dolegliwości bólowe. Zawsze jednak wtedy lekarze przepisują typowe środki przeciwbólowe, a powrót do pracy możliwy jest najczęściej już następnego dnia po zabiegu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*